wlacznikgniazdko

4 kąty miłośnika kotów

Na pewno wśród was znajdują się miłośnicy szczęśliwców, które mają 9 żyć i zawsze spadają na cztery łapy. Mowa oczywiście o kotach. Bardzo obecnie modne kocie motywy pojawiają się dosłownie wszędzie: na pościeli, naczyniach, fototapetach, artykułach papierniczych, meblach itp. W tym artykule skupimy się jednak na wystroju wnętrza wzbogaconego właśnie ?kocim? akcentem. Sprawdź jak ozdobić swoje 4 ściany oraz urządzić mieszkanie tak aby również Twój pupil był zadowolony. 😉

  1. Twoje cztery ściany
   W sieci można znaleźć mnóstwo sposobów na ozdobienie ścian kocimi motywami, od szablonów do samodzielnego malowania po bardzo popularne naklejki. Do modowych łask powróciły też fototapety, obrazy i plakaty a i tych kocich także nie brakuje. Poniżej kilka gustownych propozycji dla Twojego domu.

  2. Akcesoria dla Twojego pupila jako element wystroju wnętrz
   Wszyscy doskonale wiemy że koty to małe psotniki i chociaż chodzą własnymi drogami, można spróbować ograniczyć wyrządzone przez nich szkody prezentując im pomysłowe miejsca do zabawy, z których na pewno będą zadowolone! Dużym plusem jest fakt że nie trzeba od razu wydawać na nie mnóstwa pieniędzy. Zazwyczaj ich konstrukcje są na tyle proste że bez problemu można zrobić je samemu ze starych desek, mebli, tkanin, wystarczy tylko odrobina kreatywności. Obejrzyj poniższe propozycje i zainspiruj się!

  3. A na koniec kilka kocich motywów z mojego sklepu
   Gorąco zapraszam 😉

Figurki dostępne na skarbydomowe.pl w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Sprawdź klikając TUTAJ.

Kategorie: Design, Inspiracje, Poradniki

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *