4

Walentynkowe motywy w dekoracji wnętrz

14 luty to dzień szczególny nie tylko dla zakochanych. Wielu ludzi myśli wtedy o wszystkich bliskich nam osobach: rodzinie, przyjaciołach i wszystkich którzy w jakikolwiek sposób okazali nam serce. Dotychczas wśród najpopularniejszych form spędzania czasu z ludźmi których kochamy były aktywności takie jak wyjście do kina, spacer czy romantyczna kolacja. Obecnie wielu ludzi coraz częściej dzieli sobie czas na spotkania w domowym zaciszu z drugą połówką oraz na ciekawy wieczór w gronie przyjaciół czy rodziny. Niezależnie od tego jakie miejsca w tym celu wybierzemy, gdzie nie spojrzeć wszędzie pełno ozdób walentynkowych z motywem przewodnim serduszek.
W tym artykule inspiracje walentynkowych dekoracji dla Twojego mieszkania bądź lokalu.

 1. Nastrój
  To chyba najważniejszy element. Kluczowe będą tutaj oczywiście świecie, świeczniki i lampioniki, zwłaszcza te z motywem serc. Aby nadać charakteru takim dekoracjom warto puścić wodze wyobraźni i samodzielnie je przyozdobić. Świetną opcją nie wymagającą dużego nakładu pieniędzy będzie zakup zwykłego szklanego wkładu na świecę i obklejenie go dekoracyjnym papierem bądź materiałem. W roli tej sprawdzą się doskonale również słoiczki czy nawet szklanki.

 2. Ozdoby wiszące
  Wiszące zawieszki- serduszka to najbardziej uniwersalna ozdoba, a przy tym szeroko dostępna i z możliwością ogromnego wyboru wielkości, ceny, materiału czy stylu. Popularne jest tworzenie własnych zawieszek i girland do zrobienia których wystarczy jedynie chwila wolnego czasu i kawałek papieru bądź materiału. Wycięte serca wystarczy wszyć na nić o dowolnej długości i ozdoba gotowa. Poniżej prezentuję kilka ciekawych dekoracji

 3. Ramki nie tylko na zdjęcia
  Z ramek na zdjęcia przy odrobinie kreatywności można stworzyć piękną ozdobę walentynkową. Wystarczy zamiast zdjęcia umieścić w niej kartkę z dowolnym motywem czy napisem walentynkowym, który także możemy zredagować sami. W internecie można znaleźć mnóstwo szablonów do wydrukowania a także różnego rodzaju kreatorów grafik. Całość takiej ozdoby może zostać wzbogacona o kwiaty, zawieszki, wstążki i stworzyć piękny stroik ścienny.

  Zachęcam do obejrzenia kategorii WALENTYNKI w moim sklepie, gdzie znajdziecie pomysły na prezent od serca. A w pozostałym asortymencie mnóstwo motywów serduszek i miłości. Serdecznie zapraszam!

Kategorie: Inspiracje, Prezenty

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *